- Ana sayfa
- Item fiyatları
- Beceriler
- Suikast Misillemesi
Suikast Misillemesi fiyatı
Metin2 ticaret camında şu an 2 Suikast Misillemesi ilanı var; en ucuzu 2.000.000 Yang.
En düşük2.000.000 Yang
Önceki güne göre-
Aktif ilan2
KategoriBeceriler
Son görülme19 Ekim 2026, 02:21
En ucuz Suikast Misillemesi ilanları
| Item | Fiyat | Satıcı | Bonuslar |
|---|---|---|---|
| Suikast Misillemesi | 2.000.000 Yang | DUV59 | |
| Suikast Misillemesi | 3.500.000 Yang | KnockOuT31 |
Bütün ilanları filtrelerle gör
Suikast Misillemesi fiyat geçmişi (son 30 gün)
| Gün | En düşük | En yüksek | İlan |
|---|---|---|---|
| 19 Ekim | 2.000.000 Yang | 3.500.000 Yang | 2 |
Suikast Misillemesi nasıl alınır?
Yukarıdaki listeden en uygun ilanı seç ve satıcının adını not al. Oyunda ticaret camında satıcıyı arayıp Suikast Misillemesi itemini doğrudan satın alabilirsin. Fiyatlar ticaret camından düzenli olarak toplanır; 45 dakikadır görülmeyen bir ilan aktif sayılmaz.
Benzer itemlerin fiyatları
Kitap Sandığ Güçlendirme 875 B'den
Kitap Sandığı Misilleme 4 M'den
Ders Kitabı Misilleme 200 B'den
Karanlık Vuruş Misilleme 333,3 B'den
Ateşli Ok Misillemesi 400 B'den
Ruh Vuruşu Misillemesi 17,5 M'den
Ruh Vuruşu Güçlendirmesi 1 M'den
Şimşek Çağırma Misilleme 10 M'den
Suikast Güçlendirmesi 1000 B'den
Ejderha darbe güçlendir. 30 M'den
Kılıç Çevirme Güçlendir. 5 M'den
Kurt Nefesi Misillemesi 1,5 M'den